دومین کنفرانس اقتصاد مقاومتی با محوریت بررسی نقش نیروی انسانی در اجرای آن

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س): "پایش نیروی انسانی اقدامی کلیدی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی است."

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر حمید قاضی پور در کنفرانس اقتصاد مقاومتی که صبح دوشنبه 21 تیر در سالن  اجتماعات زمردیان برگزار شد، توجه ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتی را لازمه و اساس کار مدیران و مسئولین در سال جاری دانست.

مدیر بیمارستان ضمن اشاره به پیشرفت های ایران اسلامی در سال های پس از انقلاب، گفت: قدرت ایران در زمینه های مختلف و تاثیری که بر کشورهای جهان، به خصوص جهان شیعه می گذارد، دشمنان اسلام را وادار به تحمیل جنگ نظامی، فرهنگی و در نهایت اقتصادی کرده است.

قاضی پور ادامه داد: جنگ اقتصادی دشمن آخرین حربه دنیای غرب علیه ایران اسلامی است و تنها راه کار مقابله با آن عمل به رهنمود های مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی است.

دکتر حمید قاضی پور ترویج فرهنگ کار و تولید و استفاده از نیروی کار و سرمایه داخلی را به عنوان مهمترین مولفه اقتصاد مقاومتی معرفی کرد و گفت: وظیفه تولید کنندگان داخلی تمرکز بر روی محصولات زیر بنایی و کالاهای اساسی و وظیفه مردم حمایت از تولیدات داخل است.

وی با بررسی لایه های اقتصاد مقاوتی، پیاده سازی سبک زندگی اسلامی را یکی از عوامل مهم در اجرای این طرح دانست و بیان کرد: دنیای غرب با القای تجمل گرایی، اسراف و مد گرایی سعی در تغییر فرهنگ مصرف دارد.

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) در بخش دیگری از کنفرانس، آموزش نیروی انسانی را به عنوان اقدامی کلیدی در پیشرد اقتصاد مقاومتی معرفی کرد.

حمید قاضی پور با بیان اینکه استفاده از نیروی انسانی کارامد، زمینه ساز اجرای لایه های مختلف اقتصاد مقاومتی است، افزود: نوع نگرش و تفکر فرد در سازمان تاثیر مستقیم بر میزان هزینه، درآمد و صرفه جویی دارد.

درپایان، مدیر بیمارستان به تشریح وظیفه خطیر مسئولان بیمارستان در مدیریت و رهبری کارکنان زیر مجموعه خود اشاره کرد و همت همگانی را جهت کسب نتیجه مطلوب ضروری دانست.


گزارش تصویری:

جهت نمایش عکس ها در اندازه اصلی رو آنها کلیک کنید.  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-9-24 8:11        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ