آیا می دانستید؟

بیشترین تعداد اسکن قلب متعلق به بخش پزشکی هسته ای بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س)

بخش پزشکی هسته ای بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) بیشترین حجم مراجعین قلب و عروق را در جنوب کشور به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، پزشکی هسته ای به عنوان یکی از مهمترین اقدامات تشخیصی در پیشگیری و درمان بیماری های قلبی و عروقی نقش آفرینی می کند.

بر این اساس، بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س)  در سال 1379 در راستای ارائه خدمت جامع و کامل به بیماران خود، اقدام به احداث و راه اندازی این بخش نمود و در سال های متوالی، همراه با پیشرفت های تکنولوژی و افزایش تعداد مراجعین، روند رو به رشد خود را ادامه داد.

در حال حاضر بخش پزشکی هسته ای این مرکز، با بهرمندی از اساتید متخصص دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مهارت تکنسین های مجرب پزشکی هسته ای خدمات تخصصی خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) با اشاره با آمار مراجعین در سال های اخیر، افزایش 4 برابری ارائه خدمت را طی 10سال، گواهی بر همت مسئولین در جهت پیشرفت های صورت گرفته دانست.

دکتر حمید قاضی پور آمار ماهانه مراجعین را در سال 1395 به طور میانگین بالغ بر 600 نفر اعلام کرد و ادامه داد: دستگاه اسکن قلب این بخش، مدرنترین دستگاه پزشکی هسته ای در جنوب کشور می باشد.

دکتر قاضی پور در پایان از اضافه شدن دستگاه دوم در آینده ی نزدیک خبر داد که نتیجه آن کاهش مدت انتظار بیماران و افزایش حجم خدمات خواهد بود.

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-9-24 8:11        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ