کسب رتبه دوم طرح شافی توسط بیمارستان قلب الزهرا (س)

بیمارستان قلب الزهرا (س) موفق به کسب رتبه دوم طرح شافی در بین بیمارستان های شیراز شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، صبح امروز 28 مهر 95، مراسمی با هدف تجلیل از رتبه های برتر طرح شافی با حضور روسا و مدیران بیمارستان های استان در سالن اجتماعات 22 بهمن دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.

در این مراسم بیمارستان قلب الزهرا (س) طی بازدید های تیم نظارتی شورای عالی اعتبار بخشی فرهنگی در سال94، موفق به کسب رتبه دوم این طرح و شایسته دریافت نشان شافی گردید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این مراسم، شافی را طرحی نو برای پیاده سازی اخلاق و رفتار حرفه ای در بیمارستان ها و مراکز درمانی معرفی و اجرای آن را ضروری عنوان کرد.


دکتر محمد هادی ایمانیه گفت: شاخص های طرح شافی به عنوان یک طرح جامع، نه تنها بر حقوق بیماران ، بلکه بر حقوق کارکنان را نیز نظارت دارد.

مدیر بیمارستان قلب الزهرا (س) نیز در حاشیه این مراسم، ضمن قدردانی از فعالیت کارکنانی که در کسب این افتخار موثر بودند گفت: طرح شافی با نگاه جامع بر حقوق مراجعین و کارکنان افزایش رضایتمندی متقابل دو گروه را به دنبال دارد.  

دکتر حمید قاضی پور تمرکز و تلاش مجدانه برای رسیدن به نقطه کمال را در این طرح یک وظیفه دانست و ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک شاهد اجرای طرح شافی در تمام کشور باشیم.

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-9-24 8:11        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ