مراسم جشن روز پرستار برگزار شد.

آیین تجلیل از پرستاران بیمارستان به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار با اجرای برنامه های شاد و متنوع برگزار شد.

جشن پرستاری

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، این مراسم صبح امروز 12 بهمن همزمان با آغاز دهه فجر، با حضور مسئولین بیمارستان و جمع کثیری از پرستاران در محل فاطمیه برگزار شد.

مدیرعامل موسسه خیریه حضرت فاطمه (س)  در این آئین که در محل فاطمیه بیمارستان برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرن زینب کبری (س) و روز پرستار، از پرستاران به عنوان فرشتگان رحمت الهی نام برد.

محمد حسین گلریز خاتمی افزود: همرا با پیداش گیتی، پرستاری در قالب کمک به همنوع به عنوان یک فطرت انسانی معنا و مفهوم پیدا کرد و همیشه در خدمت بشر بوده است.

در بخش دیگری از این مراسم، رئیس بیمارستان به بیان ویژگی های پرستاری پرداخت و گفت: پرستار همچون مادری مهربان وظیفه نگهداری و مراقبت از بیماران را بر عهده دارد.

دکتر پیمان ایزدپناه ضمن تقدیر از زحمات کارکنان پرستاری، از رضایتمندی مراجعین سخن گفت و افزود: ما روزانه شاهد مراجعین و بیمارانی هستیم که به شکل های مختلف رضایت خود را از عملکرد پرستاران بروز می دهند.

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) نیز گفت: صبر و شکیبایی یک موهبت گران بهاست که خداوند متعال آن را به پرستاران ارزانی داشته است.

دکتر علی جنگجو از حضرت زینب (س) به عنوان یک الگوی کامل برای بانوان بویژه پرستاران نام برد و افزود: حضرت زینب علاوه بر صبر جمیلی که نسبت به مصیبت های عاشورا داشتند، در کمک و امدادرسانی به مجروحین نیز پیش قدم و شکیبا بودند.

در آخرین بخش سخنرانی این مراسم، مدیر دفتر خدمات پرستاری با اشاره به بخشی از فعالیت های انجام گرفته، خدمت به بیماران را نعمتی الهی دانست.

پریچهر خورشیدی ادامه داد: پرستاری شغلی است که با مهر و عاطفه گره خورده و دعای خیر بیمار در حق پرستار با ارزشمندترین پاداش پرستار خواهد بود.

در پایان این آیین، از پرستاران بیمارستان و بازنشستگان به نحو شایسته تقدیر و تشکر به عمل آمد.


گزارش تصویری:

جهت نمایش عکس ها در اندازه اصلی روی آنها کلیک نمایید.

جشن پرستاری جشن پرستاری جشن پرستاری جشن پرستاری
جشن پرستاری جشن پرستاری جشن پرستاری جشن پرستاری
جشن پرستاری جشن پرستاری جشن پرستاری جشن پرستاری


  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-11-16 11:00        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ