آغاز ارزیابی سنجه های اعتباربخشی

بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) با آمادگی کامل به استقبال تیم ارزیاب سنجه های اعتبار بخشی رفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، از ابتدای صبح امروز سه شنبه سوم اسفند 1395 ارزیابی سنجه های اعتبار بخشی بیمارستان قلب الزهرا (س) با حضور 4 بازرس وزارتخانه به طور رسمی آغاز شد.

مدیر بیمارستان در حاشیه این رویداد اعتبار بخشي را به معني ارزيابي سيستماتيك مراكز ارائه خدمات سلامت مطابق با استاندارد هایي معرفی کرد که بر بهبود مداوم كيفيت، محور بودن بيمار و بهبود امنيت بيمار و كاركنان تاكيد دارد.

دکتر علی جنگجو مهمترین هدف از اعتبار بخشی را بهبود مستمر كيفيت مراقبت سلامت و افزايش اعتماد عمومي به مراقبت سلامت بيمارستان ها عنوان کرد و افزود: بازرسین اداره اعتبار بخشی در جهت ارتقاء كيفيت ارائه خدمات و ايمني بيمار براساس دستورالعمل های وزارت متبوع از تمامي بيمارستانهاي تحت پوشش بازديد به عمل می آورند.

وی ادامه داد: تعیین درجه بیمارستان با توجه به جمع امتیازات کسب شده طی بازرسی های صورت گرفته انجام می گیرد.

دکتر جنگجو با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای کسب حداکثر امتیاز در ارزیابی سنجه ها گفت: بیمارستان قلب الزهرا (س) با آمادگی کامل پذیرای تیم ارزیاب وزارتخانه می باشد و امیدوار است با توجه به زحمات تمامی کارکنان بخش های اداری-پشتیبانی و درمانی در نهایت به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

بنا بر این گزارش ارزیابی سنجه ها در بخش اداری-پشتیبانی از واحد کامپیوتر و در بخش درمانی از اتفاقات شروع شد. این ارزیابی تا پایان وقت اداری پنج شنبه پنجم اسفند ادامه دارد.

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-12-3 11:52        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ