تقدیر تیم مدیریت بیمارستان از کارکنان

تیم مدیریتی بیمارستان خیریه قلب ازهرا (س) طی نامه ای از تمام کارکنان و زحمت کشان این بیمارستان در عرصه اعتباربخشی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، امروز پنجشنبه پنجم اسفند 1395پس از برگزاری مراسم اختتامیه ارزیابی بازرسان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس، مدیر و مترون بیمارستان هرکدام به طور جداگانه طی نامه ای از تمامی کارکنان این مرکز تقدیر و تشکر کردند. متن پیام ها به شرح ذیل است؛

 

پیام دکتر پیمان ایزدپناه رئیس بیمارستان:

تلاش خالصانه و صادقانه شما پژواک دانایی، آینه وظیفه شناسی و تعهد است.
بدین وسیله از تمامی کارکنان مرکز آموزشی درمانی بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س)، به علت این که متعهدانه و متخصصانه در راستای استقرار نظام استانداردهای اعتباربخشی تلاش نموده اند و با دقت نظر در کم و کیف امور، در جهت تحقق اهداف این مرکز آموزشی درمانی همت کرده اند،  نهایت تشکر و تقدیر به عمل می آید.

امید است؛ با استقرار خط مشی های ارائه شده، شاهد بهبود خدمت رسانی به بیماران و ارائه مطلوب ترین خدمات آموزشی، درمانی و پژوهشی در بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س)،  باشیم.

 

پیام دکتر علی جنگجو مدیر بیمارستان:

"من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف نظام سلامت کشور، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همکاران مجاهدانه تلاش کردند و اینک چشم به آینده ای درخشان تر از قبل بسته اند.

بر خود لازم دانستم به پاس زحمات تمامی شما همکاران گرامی مراتب قدردانی و تشکر خود را در کمال احترام تقدیم نمایم.

امید است خداوند متعال توفیق خدمت و استقامت در مسیر را به همه ما ارزانی بدارد.

 

پیام پریچهر خورشیدی مدیر خدمات پرستاری:

به این وسیله از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه تمامی کارکنان بیمارستان که با تلاش مجدانه در مسیر کسب موفقیت در عرصه های مختلف بویژه اعتباربخشی قدم نهادند، کمال تقدیر و تشکر را تقدیم می دارم.

 

 

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-12-8 8:23        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ