تیم مدیریت بیمارستان فرا رسیدن سال 1396 را تبریک گفتند.

همزمان با آغاز سال جدید تیم مدیریت بیمارستان طی سه پیام جداگانه از زحمات کارکنان در سالی که گذشت تقدیر کردند و فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، متن پیام تبریک رئیس، مدیر و مترون بیمارستان به شرح ذیل است؛

 

متن پیام رئیس بیمارستان:


بسم الله الرحمن الرحیم

«یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال»

بهار این ودیعه الهی می آید با کوله باری از سرسبزی و طراوت و ایرانی مسلمان این رویش و شکوفایی را با نام نوروز گرامی می دارد. نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی و نوروز، عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی است.

دین مبین اسلام نیز جلوه هایی از معرفت دینی را در آن به یادگار گذاشته است و آنان که سرای دیده و دل را از زنگارها صیقل دهند و ضمیر وجود را از هرگونه گناه و نافرمانی پاک و پیراسته نگاه دارند، نوروزی دل انگیز و سرسبزتر خواهند داشت.

عید سعید نوروز و آغاز سال نو را که با دعای خیر عزیزان تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرتها را نوید می‌دهد به همه مردم و خصوصا همكاران گرامی در بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) که در راه اعتلای نظام سلامت استان تلاش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال آرزومندم که سال 1396، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همگان باشد.

برخود لازم می دانم از زحمات ارزشمند شما در سال 1395 قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معّزز آنان در سال جدید، در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا و منویات مقام معظم رهبری مسئلت می‌نمایم.

امیدوارم سال آینده، با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای کشور عزیزمان ایران و سرشار از موفقیت برای شما دوستان باشد.

دكتر پیمان ایزدپناه

 

متن پیام مدیر بیمارستان:


باسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال   حول حالنا الی احسن الحال

همکاران ارجمند

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است. این پدیده، فرصتی نو برای تازه شدن و باز نگریستن بر چگونه زیستن می باشد.

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حالاست که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

امسال نسیم دل انگیز بهار، هم معطر به شمیم حیات بخش فاطمی است و نام بهار، مزین به یاد فاطمه (س) گشته است که انتظار میرود با پیروی از رفتار و کردار این بانوی گرانقدر همگام با تحول طبیعت شاهد تحول در اخلاق و صفات خویش باشیم.

اینجانب ضمن عرض تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و روز زن و تقدیر و تشکر از زحمات همکاران بیمارستان، با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است شادباش و تهنیت عرض می نمایم.

امید است با  یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود (عج)، و بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش در مسیر خدمت به هم نوعان پیروز و سر بلند باشید.

دكتر علی جنگجو

 

پیام تبریک مدیر دفتر پرستاری بیمارستان:


با تقدیم سلام

پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی و حلول بهار طبیعت را خدمت تمامی همكاران گرامی تبریك عرض نموده و سالی آکنده از سلامتی و نیكبختی را برای شما آرزو دارم.

پریچهر خورشیدی

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-1-8 8:54        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ