"مراجعه ماهانه بیش از 45 هزار بیمار به درمانگاه بیمارستان قلب الزهرا (س)"

ماهانه بیش از 45 هزار بیمار از خدمات درمانگاهی بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) بهره مند می گردند.

درمانگاه

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، موقعیت مکانی و جغرافیایی بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) و همچنین کیفیت مطلوب خدمات آن سبب شده تا این مرکز به قطب درمان بیماری های قلب و عروقی جنوب کشور تبدیل شود.

مدیر بیمارستان قلب الزهرا (س) در همین خصوص با اشاره به آمار قابل توجه مراجعین و بیماران به درمانگاه این بیمارستان گفت: در هر ماه به طور میانگین بیش از 45 هزار بیمار از خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی این مرکز بهره مند می گردند.

دکتر علی جنگجو با معرفی درمانگاه این بیمارستان به عنوان درمانگاه تخصصی قلب جنوب شهر و کشور ادامه داد: برخورداری از واحدهای پاراکلینیکی با تجهیزات پیشرفته، حضور پزشکان متخصص و مجرب و همچنین دریافت هزینه ها طبق تعرفه های دولتی موجب شده تا علاوه بر مراجعین بومی و استانی، از استان ها و حتی کشور های مجاور نیز به این بیمارستان مراجعه شود.

دکتر جنگجو ادامه داد: بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته و در راستای رفاه حال مراجعین، اقدامات خوبی جهت ارتقاء خدمات درمانگاه در قالب گسترش فضای فیزیکی، فعال سازی بیش از پیش شیفت عصر و همچنین افزایش تعداد پزشکان طی یک ماه اخیر انجام گرفته است.

مدیر بیمارستان قلب الزهرا (س) راه اندازی نوبت دهی تلفنی را از دیگر اقدامات مهم این درمانگاه دانست و افزود: با راه اندازی این سامانه، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های اقتصادی مراجعین، این امکان وجود دارد که بیمار به صورت تلفنی امور مربوط به حسابداری را بدون نیاز به مراجعه های قبل از ویزیت انجام دهد.

دکتر علی جنگجو در پایان گفت: علی رغم تلاش های انجام شده جهت گسترش فضای فیزیکی درمانگاه، همچنان با مشکل کمبود فضا مواجه هستیم که امیدواریم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و جذب کمک خیرین نیک اندیش این مشکل به زودی مرتفع گردد.

گفتنی است درمانگاه بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) از سال 1375 با تمرکز بر بیماری های قلبی و عروقی، به همت جمعی از خیرین احداث و تجهیز شده است و در حال حاضر خدمات متعددی از قبیل سونوگرافی، رادیولوژی اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، تست سنکوپ، هولتر مانیتورینگ، آزمایشگاه و ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص به مراجعین خود ارائه می کند.

 

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-4-14 8:04        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ