کسب رتبه برتر در اقدامات اثر بخش اقتصاد مقاومتی

بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) موفق شد با بهره مندی از خلاقیت، طراحی ایده های نو و اجرای موثر آنها در اجرای اقتصاد مقاومتی رتبه برتر را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، اصلاح الگوی مصرف در کنار تاکید بر حفظ و بهبود کیفیت خدمات درمانی در تمام جنبه های مدیریتی سبب کسب این موفقیت شدهاست.

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) ضمن اشاره به گذشت 26 ماه از آغاز اجرای طرح های ویژه اقتصاد مقاومتی در این بیمارستان از کاهش بیش از هفت میلیارد و 400 میلیون ریالی هزینه های این بیمارستان خبر داد.

دکتر علی جنگجو تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی را یکی از مهمترین اقدامات اثر بخش این طرح معرفی کرد و گفت: برگزاری منظم جلسات این کمیته و حضور فعال اعضای آن سبب نظارت دقیق تر و تصمیم گیری بهتر جهت کاهش هزینه های جاری بیمارستان و همچنین کاهش هزینه های درمانی مراجعین شده است.

وی ادامه داد: از آغاز طرح اقتصاد مقاومتی اصلاحات فراوانی در تمامی حوزه های درمانی و پشتیبانی انجام گرفته است که می تواند به عنوان الگو در سایر مراکز نیز اجرا شود.

دکتر جنگجو در پایان با تاکید بر لزوم تداوم این طرح و گسترش آن در سطوح مختلف گفت: کمیته اقتصاد مقاومتی این بیمارستان نسبت به تبادل اندیشه ها و تجارب موفق خود با سایر مراکز و بیمارستان ها آمادگی کامل دارد.

گفتنی است جلسه اندیشه ورزی و معرفی بیمارستان های برتر در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی روز چهارشنبه 21 تیر با حضور مسئولین وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی شیراز برگزار شده است.

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-5-10 10:31        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ