جلسه تودیع و معارفه مدیریت بیمارستان برگزار شد.

جلسه تودیع دکتر علی جنگجو و معارفه بیژن فاضل جهرمی به عنوان مدیر جدید بیمارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان این مراسم صبح شنبه 22 اردیبهشت با حضور جمعی از اعضا هیات امناء، اعضا هیات مدیره و کارکنان بیمارستان در سالن اجتماعات زمردیان برگزار شد.

رئیس بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س)، در ابتدای مراسم ضمن معرفی برخی از اقدامات شایسته دکتر علی جنگجو در زمان مدیریت، از انتصاب وی به عنوان مشاور خود در امور بیمارستان خبر داد.

دکتر پیمان ایزدپناه در ادامه به سوابق مدیریتی بیژن فاضل اشاره کرد و گفت: مسئولیت اقتصاد درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیریت بیمارستان شهید فقیهی و مدیریت بیمارستان علی اصغر (ع) از تجربیات موفق و ارزشمند جناب آقای بیژن فاضل می باشد.

دکتر ایزدپناه تحصیلات مدیر جدید بیمارستان را در رشته "مدیریت خدمات بهداشتی و درمان" از ویژیگی مثبت وی دانست و ابراز امیدواری کرد مجموعه بیمارستان بتواند از این پتانسیل نهایت استفاده را ببرد.

در بخش دیگری از این آیین دکتر علی جنگجو ضمن ابراز خرسندی از همکاری 15 ماهه با پرسنل بیمارستان گفت: در طول مدت سابقه کاری خود پرسنلی مانند پرسنل قلب الزهرا (س) از جهت تعهد و اخلاق کاری سراغ ندارم.

مدیر سابق بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) در ادامه به معرفی بخشی از مهمترین اقدامات خود در زمان مسئولیت پرداخت و گفت: همکاری نزدیک و تعامل سازنده تمامی پرسنل با تیم مدیریت سبب انجام بسیاری از امور بوده است.

دکتر جنگجو در پایان ارائه خدمت در بیمارستان مزین شده به نام حضرت زهرا (س) را افتخاری بزرگ دانست و گفت: پس از این نیز در انجام هرگونه فعالیت و تلاشی که باعث پیشرفت مجموعه بیمارستان قلب الزهرا (س) باشد، فروگذار نخواهم کرد.

بیژن فاضل جهرمی نیز در آیین معارفه خود با تشکر از اعضای هیات امناء،، ریاست، مسئولین و پرسنل بیمارستان قلب الزهرا (س) گفت: قطعا جایگاه فعلی این بیمارستان بدون همدلی و همکاری تمامی پرسنل امکان پذیر نبوده است.

فاضل جهرمی بر ادامه کارها با سرعت و توان مضاعف تاکید کرد و گفت در جلسات آتی که به صورت منظم با تیم های مختلف درمانی و پشتیبانی خواهیم داشت از ایده ها و نظرات سایر همکاران استفاده خواهد شد.

گفتنی است در پایان این نشست گروه های مختلف پرسنلی از زحمات دکتر علی جنگجو با اهداء لوح تقدیر و هدایا تقدیر کردند.

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-3-10 7:58        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ