از کارکنان واحد آزمایشگاه بیمارستان تجلیل شد.

در مراسمی به مناسبت گرامیداشت حکیم جرجانی از کارکنان واحد آزمایشگاعه بیمارستان تجلیل بعمل آمد.

آزمایشگاه

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، این آیین روز یکشنبه 6 خرداد با حضور مدیر و مترون بیمارستان در محل سالن اجتماعات زمردیان برگزار شد.

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) در ابتدا ضمن گرامیداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی، این روز را بهانه ای برای تجلیل و تقدیر از زحمات فعالان در عرصه علوم آزمایشگاهی دانست.

بیژن فاضل جهرمی تعامل نزدیک کارکنان با مسئولان بیمارستان را یک هم افزایی موثر برای بررسی و حل مشکلات احتمالی دانست و بر احساس مسئولیت و ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده تاکید کرد.

وی نقش آزمایشگاه را در تشخیص بیماری ها کلیدی خواند و اهمیت دقت و صحت در جواب ها را بسیار حیاتی و مهم عنوان کرد.

مدیر خدمات پرستاری بیمارستان به عنوان یکی دیگر از سخنرانان این مراسم ثبات و رضایت شغلی کارکنان را نشانه مدیریت خوب آزمایشگاه دانست.

پریچهر خورشیدی همچنین از تعامل نزدیک واحد کنترل کیفی آزمایشگاه با دفتر پرستاری و پیگیری موثر در امور اعتبار بخشی تجلیل کرد.

در بخش دیگری از این مراسم، مسئول فنی آزمایشگاه ضمن ابراز رضایت از عملکرد پرسنل این واحد گفت: نگاه کارکنان ما به کار صرفا یک نگاه مادی نیست، بلکه تمامی مجموعه آزمایشگاه حداکثر تلاش خود را در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات بکار می گیرند.

دکتر فهیمه نظیری همراهی تیم مدیریت بیمارستان با این واحد را مهمترین عامل موفقیت آزمایشگاه معرفی کرد و افزود: نگاه حمایتی مدیران عالی بیمارستان نقش مهمی در پیشبرد اهداف آزمایشگاه خواهد داشت.

مدیر داخلی آزمایشگاه نیز با اشاره به حجم بالای مراجعین به آزمایشگاه، این را نشانه اعتماد شهروندان، پزشکان و سایر مراکز به جواب آزمایشات این واحد دانست و گفت: همت کارکنان و بکارگیری تجهیزات مدرن سبب کسب این مهم شده است.

آزمایشگاه

کسری محمدی پور ادامه داد: بر اساس ارزیابی های فصلی که توسط آزمایشگاه رفرانس (انجمن دکتری علوم آزمایشگاهی) انجام می گیرد، آزمایشگاه بیمارستان قلب الزهرا (س) از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.

محمدی پور آزمایشگاه بیمارستان قلب الزهرا (س) را به عنوان یکی از مجهزترین لابراتورهای دولتی جنوب کشور معرفی کرد و گفت: همت و تلاش پرسنل در کنار استفاده از تجهیزات مدرن سبب کسب موفقیت و پیشرفت های آزمایشگاه بوده است.

گفتنی است در پایان این نشست مدیر بیمارستان با اهداء لوح سپاس از کارکنان آزمایشگاه تجلیل کرد.

 

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-3-7 12:23        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ