جلسه مسئولین بیمارستان با تیم مدیریت برگزار شد.

نشست صمیمی مسئولین بیمارستان با تیم مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، این نشست روز پنجشنبه با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر و بحث و تبادل نظر در محل سالن اجتماعات زمردیان برگزار شد.

رئیس بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) در آغاز این جلسه با اشاره به بخشی از مشکلات و دغدغه های کارکنان گفت: ارتباط تیم مدیریت بیمارستان بواسطه مسئولین بخش ها و واحد ها ارتباط خوب و نزدیکی است که سبب اطلاع ما از مشکلات و دغدغه های پرسنل می گردد.

دکتر پیمان ایزدپناه با بیان اینکه رضایت نیروی انسانی از موضوعات سخت افزاری به مراتب مهم تر است افزود: میزان رضایت کارکنان با میزان کیفیت خدمات و رضایتمندی مراجعین ارتباط مستقیم دارد.

وی مراجعین و بیماران را نیز سرمایه اصلی بیمارستان معرفی کرد و ادامه داد: بر تمامی ما لازم است حداکثر سعی و تلاش خود را جهت ارائه خدمت مطلوب و با کیفیت به بیماران بکار بندیم و در انجام وظایف خود با صبوری و سعه صدر رفتار کنیم.

دکتر ایزدپناه در پایان ضمن ابراز امیدواری در پیگیری و حل مشکلات موجود، بر حسن خلق و رفتار سازمانی حرفه ای تاکید کرد.

در ادامه این نشست صمیمی مدیر بیمارستان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان در ماه رمضان، و تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، وحدت رویه، اتفاق نظر و عدم پرداختن به حاشیه را کلید اصلی پیشرفت هر سازمان معرفی کرد.

بیژن فاضل جهرمی ادامه داد: مدیریت شفاف و بدور از پنهان کاری های غیر ضروری سبب ایجاد اعتماد دوسویه و مانع شایعه پراکنی و حاشیه سازی برای سازمان می گردد.

فاضل جهرمی رضایتمندی پرسنل را سبب افزایش مشارکت کارکنان و ارتقاء سیستم دانست و گفت: هدف اصلی ما در تمام امور انجام امور بیماران و رضایت ایشان است که در نهایت به رضای خدا و قرب الهی منتهی می شود.

وی مشارکت و کار گروهی را عاملی مهم در موفقیت سازمان عنوان کرد و گفت: بازدید های یکماه اخیر از بخش های مختلف بیمارستان سبب ایجاد دید مناسب شده است و سعی می شود این بازدید ها بصورت دوره ای ادامه داشته باشد.

فاضل جهرمی در پایان از کارکنان خواست تا با ارائه نظرات و پیشنهادات، بیمارستان را در مسیر پیشبرد اهداف و رفع مشکلات موجود یاری کنند.

گفتنی است در بخش پایانی این نشست مسائلی در قالب پرسش و پاسخ بین مدیریت و تعدادی از مسئولین مطرح شد.

    

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-3-27 10:33        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ