صرفه جویی، یک وظیفه عمومی

بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) در راستای اقتصاد مقاومتی اقدام به بررسی و اصلاح فرایندهای اداری با رویکرد صرفه جویی کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، صرفه جويي به مفهوم مصرف چيزي به شكل درست و مناسب آن است، اين مساله براي ايجاد تعادل ميان درآمد و هزينه بسيار مهم و اساسي است و در حوزه اقتصاد نيز مي تواند تاثيرگذار و سرنوشت ساز باشد.

مدیر بیمارستان خیریه قلب الزهرا (س) با اشاره به مفهوم گسترده صرفه جویی گفت: فرهنگ صرفه جویی به عنوان یک رفتار حرفه ای باید در تمام شاخه های زندگی فردی و اجتماعی افراد نمایان باشد.

بیژن فاضل جهرمی موضوع صرفه جویی را در بیمارستان بسیار حائز اهمیت خواند و ضمن دعوت از تمامی پرسنل جهت ارائه پیشنهادات کاربردی از اجرای برنامه هایی در این راستا خبر داد.

وی در ادامه بهره گیری از امکانات موجود در بستر فناوری اطلاعات و استفاده بهینه از اتوماسیون اداری را یکی از راه های صرفه جویی در مصرف کاغذ عنوان کرد.

فاضل جهرمی بازنگری برخی از فرایند های درون سازمانی را یکی دیگر از راهکار های صرفه جویی دانست و گفت: با اصلاح این فرایند ها علاوه بر کاهش هزینه های جاری می توان انرژی و وقت نیروی انسانی را نیز به شکلی بهینه تر بکار گرفت.

وی در همین راستا فعال سازی اتوماسیون اداری را برای تمامی مسئولین بیمارستان لازم دانست و بر استفاده منظم و مداوم از اتوماسیون تاکید کرد.

 

 

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-4-20 7:50        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ