همزمان با زادروز حکیم بو علی سینا از پزشکان بیمارستان تقدیر شد.

به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور،سالروز بزرگداشت حکیم ابن سینا، با حضور رئیس و مدیر بیمارستان از پزشکان و متخصصین این مرکز تجلیل شد.

تبریک روز پزشک

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجات بخشی هستند،که درد جسم رابا روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند و با شوق و رنج می آموزند تا رنج انسان را به شوق و آرامش برسانند.

بنا بر این گزارش رئیس بیمارستان ضمن تبریک روز پزشک، اخلاق و تعهد کاری را دو ویژگی مهم پزشکان معرفی کرد و گفت: فعالیت حرفه ای پزشکان دارای جایگاه و ارزش معنوی بس رفیعی است تا جایی که نجات جان یک انسان برابر با نجات جان همه انسانهاست.

تبریک روز پزشک

دکتر پیمان ایزدپناه ادامه داد: بی‌شک روز پزشک به معنای حقیقی کلمه روز بزرگ‌داشت علم مبتنی بر ایمان و معرفت و روز تکریم فرزندان فرهیخته و مستعد ملتی است که اراده کرده تا با اقتدا به پیشکسوتان نامدار خود، گذشته افتخارآفرین علمی‌ِشان را احیاء و جایگاه شایسته خویش را در این عرصه گسترده به اثبات برسانند.


تبریک روز پزشک

گفتنی است همزمان با این روز و همچنین پنج شهریور روز داروساز، از زحمات و تلاش های پزشکان بیمارستان با اهدا هدایایی تجلیل شد.

تبریک روز پزشک


  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-6-6 9:37        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ