استقبال و تجلیل از تیم درمانی اربعین

مراسم استقبال و تجلیل کادر درمان اعزامی به کربلای معلی برای خدمت به زائرین اربعین حسینی برگزار شد.

خدام اربعین

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، این نشست امروز با حضور مدیر و مترون بیمارستان با هدف قدردانی از تلاش های تیم اعزامی بیمارستان به کربلای معلی در ایام اربعین حسینی برگزار شد.

بنا بر این گزارش این تیم پانزده نفره شامل 12 پرستار و سه نفر کمک بهیار از بخش های مختلف بیمارستان یکشنبه 29 مهر به سمت کربلای معلی اعزام و در 500 متری حرم سیدالشهدا (ع) در محل درمانگاه شهدای حشدالشعبی کربلا استقرار یافتند.

خدام اربعین


تیم اعزامی بیمارستان قلب الزهرا (س) به همراه تیم های لبنانی و عراقی مستقر در درمانگاه 20 تخته حشدالشعبی در 5 روز کاری و بصورت تمام وقت به بیش از 15 هزار زائر اربعین، خدمات ویزیت پزشک، تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، نوار قلب و دارو را ارائه کردند.

مدیر بیمارستان قلب الزهرا (س) با تجلیل از تمام خدام اربعین حسینی، بویژه همکاران این مرکز گفت: ارائه خدمت به زوار اباعبدالله (ع) توفیق و سعادتی است که باید شکر آن با عمل خالصانه و خدمت صادقانه به جا آورده شود.

بیژن فاضل جهرمی ضمن اشاره به افزایش دو برابری اعزام کارکنان نسبت به سال گذشته افزود: هدفگذاری این مرکز برای سال های آینده به گونه ای خواهد بود که توفیق حضور و خدمت برای گروه های مختلف شغلی و تعداد بیشتری از کارکنان فراهم شود.

 

 

  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-8-15 14:05        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ